اولین پژوهشگاه رسمی و نخستین موسسه مستقل نظرسنجی

درباره پژوهشگاه

     پژوهشگاه فرهنگ و هنر با اتکال بر توفيقات الهي و بنابر دورانديشي و تفکراتي متعهدانه که با شناختي عميق ودقيق از ضرورتهاي اجتماعي و فرهنگي کشور و به منظور پاسخگويي به بخشهائي از نيازهاي علمي و پژوهشي جامعه در... (ادامه)

آخرین خبرها

بهزاد سلطانی: شش صندوق مشارکتی در کشور راه‌اندازی می‌شود/عدم هماهنگی در فضای علم و فناوری
رئیس پژوهشگاه فرهنگ و هنر: وجود رسانه های منصف و شجاع و منتقد، نشانه سلامت، شفافیت و رشد یک جامعه است
سید مرتضی موسویان: سامانه حمایت از کپی رایت راه‌اندازی می‌شود/ حسین انتظامی: باید قوانین ۴۰ یا۵۰ ساله کسب و کار اصلاح شود!
دکتر محمدجواد دهقانی: در مراکز دانشگاهی وپژوهشی باید به دنبال تبدیل مصرف‏‌کنندگی علم به تولیدکنندگی علم و مرجعیت علمی ایران باشیم!
دکتر احمدرضا فتوت : صنعت هوانوردی، شدیدا نیازمند تغییر نگرش از سنتی ناکارآمد به سمت جوانگرایی ونخبه پروری با رویکردهای نوین مدیریتی و روانشناسانه است

پژوهشکده مدیریت و توسعه

      

رشد و ارتقای علمی و مهارتی مدیران کشور و به تبع آنها، افزایش بهره وری، با هدف تقویت و تحکیم نگرش مسئولانه و پاسخگو در کلیه سطوح و گرایشات نظام مدیریتی کشور با دور نمای عملی  ساختن افق بلند توسعه پایدار و همه جانبه کشور بویژه در حوزه های مرتبط، از جمله اهداف مهم و اساسی در فعالیت های مطالعاتی، علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی پژوهشگاه فرهنگ و هنر و پژوهشکده ها و مراکز وابسته است.

در تحقق این خواسته ها،پژوهشگاه فرهنگ و هنر ، پژوهشکده مدیریت و توسعه را به منظور عملی کردن اولویت های مطالعاتی ، پژوهشی و آموزشی فوق با گروه های پژوهشی زیر در پژوهشگاه فرهنگ و هنر شکل داده است.

گروههای پژوهشی پژوهشکده مدیریت و توسعه:
1) گروه پژوهشی مدیریت و سرمایه های انسانی
2) گروه پژوهشی رشد و توسعه پایدار
3) گروه پژوهشی اقتصاد فرهنگ وهنر
4) گروه پژوهشی مطالعات تطبیقی

بازدید: 9337